SİPARİŞ HATTI

Hakkımızda

Firmamız, Belgrad ormanlarındaki su fabrikasından1989 yılında faaliyetine başlamıştır. LİLA Doğal kaynak su dolum tesislerinde 19 lt polikarbon damacana su ürünleri üretilerek halkımızın kullanımına ve beğenisine arz edilmektedir.

Üretimini ve satış politikalarını tüketici lehinde hızla gelişen sektörümüzde kaliteli üretim, kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini devam ettiren LİLA Doğal kaynak suları gelecekte daha büyük hedeflere ulaşacaktır.

Değişmeyen değişimin kendisidir, Anlayışını amaç edinen firmamız AR-GE çalışmalarını önemseyerek bu konuda gerekli alt yapı çalışmalarını başlatan sektöründe öncü kuruluşlardan birisidir.

Firmamız son olarak A.B uyum yasaları gereği işletme ruhsatlarının uyumlaştırılması sürecini başarılı bir şekilde tamamlayarak AB uyumlu işletme ruhsatını ve belgelerini almıştır. Markalaşma firmaların çalışmalarını başarılı bir biçimde götürebilmeleri için günümüzde kullanılan en önemli araçlardan biridir.
Firmamızın markalaşma konusunda ki faaliyetlerini sıralarsak;
1- Kaliteli su
2- Kaliteli ambalaj
3- Kaliteli damacana
4- Kaliteli kapak
5- Yeni marka ve ürünler
Firmamızda sadece su dolumu yapmıyoruz. Biz LEZZETLİ ve KALİTELİ suyu müşterilerimize ulaştırarak su içmeyi lezzetli ve zevkli bir hale getirmeyi amaç ediniyoruz. Amacımız kaliteli suyu zamanında müşteriye ulaştırmaktır.

 

Saygılarımızla,

%100 Doğal
Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Satış
Kaliteli
LİLA Su

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.